praca z emocjami

Zapraszam Cię do pracy nad swoim rozwojem.

Jestem trenerem metody ok, może tak być!© i pracuję głównie tą metodą. W swej pracy wspieram się również wiedzą pedagogiczną i psychologiczną zdobywaną przez wiele lat nauki. Przede wszystkim korzystam z filozofii Gestalt, która jest mi najbliższa.

Trochę o metodzie ok, może tak być:

Każda sesja to głęboki proces, w którym rozpoznaje się, a następnie wyeliminuje co najmniej jedno podświadome przekonanie, które do tej pory blokowało rozwój i pełne wykorzystanie potencjału w jakiejś sferze, a zwykle w wielu obszarach życia.

Jest to bardzo przejrzysta metoda pracy z emocjami i przekonaniami. Podczas każdej wizyty dokładnie wyjaśniam o co w niej chodzi, w jaki sposób działa, oraz jak można stosować ją samemu. Każda sesja przynosi natychmiastowy, długotrwały efekt w postaci nie tylko lepszego samopoczucia, wyższego poczucia wartości, podniesienia poziomu energii itd. – lecz przede wszystkim: w postaci odblokowania nieuświadamianych wcześniej możliwości kreowania własnego życia, oraz dróg rozwiązywania problemów, które dotąd wydawały się bardzo trudne lub niemożliwe do rozwiązania.

Każda kolejna sesja czyni życie lżejszym, ciekawszym i bardziej spełniającym, powoduję, że z coraz większą swobodą i mocą człowiek się w nim porusza. Z każdą sesją zmieniają się proporcje: coraz więcej jest w nim własnych decyzji i realizacji własnych potrzeb, marzeń, celów, wizji – a coraz mniej bezwolnego odtwarzania programów zapisywanych przez całe życie w podświadomości.

 

Opiszę na prostym przykładzie, na czym polegać będzie zmiana po sesji:

Jeśli mam zakodowane w podświadomości jakieś przekonanie, np. „jeżeli powiem komuś, że się z nim nie zgadzam – to zostanę ukarany” (bo na przykład rodzice lub nauczyciele w dzieciństwie karali mnie słownie lub fizycznie w takich sytuacjach) – przypominam, że jest to jeszcze w podświadomości, i jeszcze mam to nienazwane i nieuświadomione! – to mój mózg za każdym razem, gdy nie zgadzam się z kimś i chciałabym mu to powiedzieć – wytwarza hormony i inne substancje powodujące, że moje ciało odczuwa stres, spięcie, zaczerwienienie, mętlik w głowie, pot itp.. Umysł chcąc mnie bronić przed negatywną konsekwencją mojego czynu, próbuje odwrócić moją uwagę od zagadnienia i przekierować ją na coś innego (często powiązanego z czymś, co mam podświadomie połączone z łagodzeniem stresu – może to być jedzenie, spanie, oglądanie tv, cokolwiek, co sprawia nam doraźną przyjemność – a jednocześnie oddala nas od konstruktywnego, rzeczowego załatwienia sprawy w dojrzały sposób).

Podczas sesji ok, może tak być takie przekonanie zostaje wydobyte z podświadomości do świadomości, nazwane i  – poprzez specjalną technikę – oddzielone.

Oznacza to, że przestaję mieć połączoną z czymkolwiek innym myśl „chcę powiedzieć komuś, że się z nim nie zgadzam„. Czyli w podanym przykładzie zamiana będzie taka:

z wcześniejszej:

„jeżeli powiem komuś, że się z nim nie zgadzam – to zostanę ukarany”

na obecną:

„jeżeli powiem komuś, że się z nim nie zgadzam – to powiem komuś, że się z nim nie zgadzam” 

Istotne jest to, że podczas sesji zmiana w nas zadziewa się zarówno na poziomie świadomym jak i podświadomym. Nie jest to manipulacja, ani wdrażanie nowych programów. Jest to wyłącznie oddzielanie od siebie przekonań, które funkcjonując w połączeniu utrudniają nam życie.

 

I następnym razem, gdy będę w takiej sytuacji, i pojawi się we mnie taka potrzeba, to organizm zachowa się poznawczo, co oznacza, że wytworzą się hormony, które dają energię do nieskrępowanego działania, i zrobię to co chcę zrobić bez oporu, bez stresu, swobodnie, mechanicznie wręcz. Będzie to tak prosta czynność jak w przypadku, gdy myślę sobie „która jest godzina?” – i w tym momencie mój wzrok naturalnie, odruchowo podąża w stronę zegara.

Czy tego typu zmiana jest dla Ciebie ok?

CZAS TRWANIA SESJI:

1,5 godziny

 

CENA  –  180zł